13 مرداد 1401
بازدید دانشجویان دانشگاه فرهنگیان استان از مرکز نوآوری زنجان

بازدید دانشجویان دانشگاه فرهنگیان استان از مرکز نوآوری زنجان

به گزارش روابط‌ عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری استان زنجان ، در این بازدید دانشجویان این دانشگاه با تعریف پارک‌های علم و فناوری و مرکز نوآوری، وظایف آنها و چگونگی ارتباط‌ دهی آنها بین صنعت و دانشگاه و سپس با فعالیت‌های پارک علم و فناوری زنجان، واحدهای فناور و دانش‌بنیان عضو و مستقر در پارک و نقش کلیدی شرکت‌های دانش‌بنیان در اقتصاد کشور آشنا شدند.
این بازدید با هدف ارتقاء سطح آگاهی دانشجویان از فعالیت‌ها و ماموریت‌های مرکز نوآوری و پارک علم و فناوری استان زنجان و نحوه حمایت این مجموعه از افراد صاحب ایده صورت پذیرفت.
در این بازدید با ارائه توضیحاتی درخصوص بخش‌های مختلف پارک علم و فناوری زنجان، به بیان مدل حمایتی پارک‌های علم و فناوری از پرورش ایده تا راه‌اندازی کسب‌وکارهای کوچک برای بازدیدکنندگان پرداخته شد.
همچنین تعدادی از شرکت های مستقر در مرکز نوآوری پیرامون فعالیت ها، تجربیات موفق، شکست‌ها و موانع پیش روی خود توضیحاتی را ارائه کردند.

تعداد بازدید : 198
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024
ایمیل : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان