13 مرداد 1401
برگزاری نشست سراسری معاونان اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه‌ها، پژوهشکده‌ها ، روسای پارک های علم  وفناوری و مراکز آموزش عالی وزارت عتف

برگزاری نشست سراسری معاونان اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه‌ها، پژوهشکده‌ها ، روسای پارک های علم وفناوری و مراکز آموزش عالی وزارت عتف

نشست سراسری معاونان اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه‌ها، پژوهشکده‌ها، مراکز آموزش عالی و روسای پارک‌های علم‌وفناری وزارت عتف در با حضور وزیر علوم علوم، تحقیقات و فناوری و شماری از مقامات کشوری در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار شد. در این نشست که در دو نوبت صبح و بعدازظهر همراه بود، درباره‌ی برنامه‌ریزی راهبردی و مدیریت منابع دانشگاه‌ها بحث و تبادل نظر به‌عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم  وفناوری استان زنجان؛ دکتر محمدعلی زلفی‌گل در نشست سراسری معاونان اداری، مالی و مدیریت منابع انسانی دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و روسای پارک‌های علم و فناوری  با اشاره به استقلال سیاسی ایران گفت: بخش زیادی از این استقلال‌ مرهون تلاش جامعه دانشگاهی کشور، متخصصان و پرچمداران علم و فناوری است. چرا که مدیران و محققان همگی دانش آموخته دانشگاه‌ها هستند.

وی افزود: توجه به علم و فناوری و هزینه کردن برای آن بهترین نوع سرمایه‌گذاری است و هر حاکمیتی آن را درک کند، حتما دوام و قوام خواهد یافت و افتخارات آن روز افزون خواهد شد و اگر به این مهم توجه نکند، روز به روز ناموفق تر و خمیده‌تر می‌شود.

دکتر زلفی‌گل با اشاره به توجه زیادی که در دین و معارف ما به علم و دانش شده است، از مسؤولان و مدیران خواست به حوزه علم و دانش توجه درخور داشته باشند.

تعداد بازدید : 242
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024
ایمیل : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان