18 آبان 1401
باهدف توسعه زیست بوم نوآوری، اجزا و فرآیندها در رشت برگزار گردید

باهدف توسعه زیست بوم نوآوری، اجزا و فرآیندها در رشت برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری استان زنجان؛ دومین کنفرانس‌ ملی انجمن علمی پارک های فناوری و سازمان‌های نوآوری ایران در شهر رشت با حضور معاونین وزارت عتف و ۷ پارک علم و فناوری در حال برگزاری است. در این کنفرانس که در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه، ۱۸ و ۱۹ آبان برگزار می گردد ۷ پنل باموضوعات زیست بوم نوآوری اجزا و فرآیندها، نهادهای مالی در زیست بوم نوآوری تعامل با سایر اجزا، بررسی فرصت های همکاری و تعامل صندوق های پژوهش و فناوری با پارک علم و فناوری، صنایع خلاق، سخنرانی آزاد، روندهای نوین در نوآوری و اختتامیه فعالیت خود را آغاز نموده است. گفتنی است پارک علم و فناوری استان زنجان یکی از ارائه دهندگان مقاله و در مرحله بعد به عنوان داور نقش خود را ایفا می نماید. ریاست ، معاون، مدیر مرکز رشد و امورموسسات و کارشناس طرح، برنامه و بودجه نفرات شرکت کننده در این کنفرانس حضور دارند.

تعداد بازدید : 133
آخرین اخبار
رویداد ها
کیفیت بهره ‏بردارى مردم از من در زمان غیبت، همانند بهره‏بردارى آنان از خورشید است، هنگامى که ابر خورشید را از دیدگان پنهان کند-امام زمان (عج)

زنجان، میدان پروین اعتصامی، خیابان وحی، پارک علم و فناوری استان زنجان
تلفن : 26 79 73 33 024
فکس : 50 57 74 33 024
ایمیل : info@zstp.ir

درباره پارک علم و فناوری استان زنجان
پارک علم و فناوری سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه‌ای اداره می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش توان رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می‌کنند.

ثبت نام در خبرنامه پارک علم و فناوی استان زنجان